اهدای جوایز چهارمین دوره جایزه ملی فیزیک بهداشت سیمین

International Symposium on Standards, Applications and Quality Assurance in Medical Radiation Dosimetry
اسفند ۲۶, ۱۳۹۷
آگهی دعوت مجمع عمومی نوبت اول و انتخابات هیات رئیسه انجمن حفاظت در برابر اشعه ایرانیان به شماره ثبت ۲۶۱۹۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۳۴۸۸۱۰
فروردین ۱۹, ۱۳۹۸

جلسه اهدای چهارمین دوره جایزه ملی فیزیک بهداشت سیمین با همکاری پژوهشگاه علوم و فنون هسته‏ای، انجمن حفاظت در برابر اشعه ایرانیان و مرکز تحقیقات تابش دانشگاه شیراز، در تاریخ ۱۴/۱۲/۱۳۹۷ در سالن دکتر حسابی سازمان انرژی اتمی برگزار شد. در این جلسه جمعی از مدیران و مسئولین سازمان انرژی اتمی ایران، پژوهشگاه علوم و فنون هسته‏ای و دیگر نهادهای علمی و اجرایی، اساتید دانشگاه­ها و متخصصین و اعضای انجمن حضور داشتند.

جلسه با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و سپس پخش سرود ملی جمهوری اسلامی آغاز شد. رئیس انجمن آقای دکتر حسینی‏پناه، با عرض خیر مقدم به حاضران، برگزاری این جلسه برای دومین سال پیاپی در سازمان انرژی اتمی را بسیار ارزشمند توصیف کردند و از رئیس محترم پژوهشگاه علوم و فنون هسته‏ای و همکاران پژوهشگاه برای همکاری در برگزاری این جلسه سپاسگزاری نمودند. در ادامه آقای دکتر قنادی مراغه به عنوان یکی از پیشکسوتان و دانشمندان پژوهشگاه سخنانی ایراد فرمودند. آقایان دکتر قاسمی مدیر محترم همکاری­های علمی و بین­المللی پژوهشگاه و دکتر کاردان رئیس محترم پژوهشکده راکتور  و ایمنی هسته­ای دیگر سخنرانان این جلسه بودند. در نهایت سرکار خانم مهندس مهدی‏زاده، بنیان‏گذار جایزه ملی فیزیک بهداشت سیمین در ارتباط با پیشینه فیزیک بهداشت، فعالیت‏هایی که در راستای اعتلای فیزیک بهداشت صورت گرفته‏است و اهداف اعطای این جایزه سخنانی ایراد فرمودند.

در پایان جلسه جوایز برندگان چهارمین دوره جایزه فیزیک بهداشت سیمین اعطا شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *